House Of Future to wizja domów przyszłości

opartych na zintegrowanych ze sobą systemach. Dzięki naszej wiedzy i odpowiednim projektowi dostosowanemu do każdej inwestycji z osobna, jesteśmy w stanie stworzyć wygodne, komfortowe i innowacyjne centrum zarządzania budynkiem. Uzbrojenie alarmu, podgląd monitoringu, gaszenie świateł, zasunięcie rolet, podwyższenie temperatury. i to wszystko w kilka sekund na ekranie twojego smartfona, z dowolnego miejsca na ziemi.

House Of Future to wiedza

Odbyliśmy dziesiątki godzin szkoleń zanim rozpoczęliśmy przygodę z inteligentnymi domami. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy dla tworzenia najlepszych rozwiązań automatyki budynkowej dla naszych klientów. Przeprowadziliśmy również setki godzin szkoleń dla osób i firm zainteresowanych tematem smart home.

House Of Future to doświadczenie

Instalacje smart home, alarmowe czy monitoringu wykonujemy od 2011 roku. Posiadamy doświadczenie z już blisko 500 inwestycji - od mieszkań i apartamentów, poprzez domy i wille, po biura i zakłady.

House Of Future to renoma

Poznaj naszych zadowolonych klientów i ich opinie na temat naszej współpracy. Dołącz do ich grona, podaruj sobie możliwość współpracy z renomowaną firmą.

Co nas cechuje?

Jakość i sumienność

Jakość i sumienność

Chcemy oddać Ci jak najlepszy produkt, żebyś Nas miło wspominał, chcemy żebyś opowiedział swoim znajomym o Naszej firmie. Osiągniemy to tylko oddając Ci produkt najwyższej jakości i dlatego jakość jest Naszym priorytetem. Szanujemy również Twój wkład i wysiłek włożony w remont domu czy biura – dbamy o to co już zostało wykonane przez innych, utrzymujemy czystość i porządek. W końcu to jak wygląda Nasze miejsce pracy to Nasza wizytówka.

Doświadczenie

Doświadczenie

Jesteśmy jedną z pierwszych firm na terenie Krakowa zajmujących się tematem inteligentnych domów. Wieloletnia współpraca z dużymi partnerami handlowymi pozwoliła nam wykonać w tym czasie wiele prestiżowych inwestycji. 10 lat doświadczenia, ponad 200 zrealizowanych inwestycji, z każdej z nich bezcenna wiedza i praktyka.

Terminowość

Terminowość

Szanujemy Twój czas. Podawane przez Nas terminy oraz czasy realizacji są dotrzymywane.

Elastyczność

Elastyczność

Jesteśmy firmą z Krakowa, ale usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Brak schematyczności

Brak schematyczności

Każdy z projektów traktujemy indywidualnie. Nie ma tutaj miejsca na sztampowe rozwiązania. Dzisiejszy świat daje Nam tak szeroki zakres możliwości, że chodzenie tylko utartymi ścieżkami jest równoznaczne z marnowaniem potencjału. A tego nie moglibyśmy sobie wybaczyć.

Rozsądne ceny

Rozsądne ceny

Bardzo szeroki zakres oferowanych przez Nas usług i produktów oraz wiele lat obecności na rynku pozwalają Nam zaoferować Ci bardzo korzystne ceny przy zachowaniu doradztwa i pomocy technicznej.

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Nasz adres:

ul. Marszowiecka 2A
32-087 Zielonki
(600m od granic Krakowa)

Obszar działań

Działamy na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego oraz śląskiego.

Numer telefonu:

+48 507 809 348

Godziny otwarcia:

Spotkania tylko po wcześniejszym umówieniu.
Jesteśmy elastyczni co do godzin spotkań.