Jak działamy

Kontakt

Kontakt

Trafiłeś na naszą stronę, odszukaj dane kontaktowe i po prostu zadzwoń albo napisz maila. To mały krok dla Ciebie, a wielki dla Twojej inwestycji. Nie obawiaj się – jeśli nie będziesz jednak zainteresowany współpracą, nie będziemy zasypywać Cię ciągłymi telefonami.

Zapoznanie się i wizja lokalna

Zapoznanie się i wizja lokalna

Poznajmy się w bliżej. Umówimy się na wizję lokalną na Twojej inwestycji, następnie spotkajmy się na prezentacji w biurze. Przy dobrej kawie. Warto na żywo zobaczyć działanie różnych systemów. Doradzimy, spiszemy założenia i oczekiwania.

Wykonanie projektu

Wykonanie projektu

Gdy wszystko już ustalimy, pora przelać to na papier. Przygotujemy dla Ciebie projekt, schematy, wytyczne, które będą podstawą działań na najbliższe miesiące. I dzięki nim nic nam nie umknie. Od tego momentu bierzemy w opiekę Twoją inwestycję, a Ty masz więcej czasu dla siebie i rodziny.

Przygotowanie inwestycji

Przygotowanie inwestycji

Zajmujemy się wieloma rzeczami, ale nie zajmujemy się wszystkim. Realizacja inwestycji to zbiór naczyń (a dokładniej wykonawców) połączonych. Będziemy nadzorować pracę innych, tam gdzie będzie to miało wpływ na nasze instalacje.

Dostarczenie materiałów

Dostarczenie materiałów

Twoja inwestycja zaczyna przybierać ostateczne kształty. Pora na dostarczenie lamp, rolet czy żaluzji, włączników i gniazd. Ty odpoczywasz w domu, my zajmujemy się wszystkim. Nie musisz ponaglać dostawców, umawiać kurierów, zajmować się źle zrealizowanym zamówieniem.

Montaż i konfiguracja

Montaż i konfiguracja

Nadszedł czas na montaż i konfigurację. Wykwalifikowany instalatorzy zajmą się wszystkim. Ciebie zaprosimy na odbiór inwestycji oraz szkolenie z obsługi systemów. Wszystko będzie działać zgodnie z założeniami – po to był projekt i późniejszy nadzór nad przygotowaniem instalacji.

Serwis i gwarancja

Serwis i gwarancja

Systemy wymagają obsługi serwisowej i gwarancyjnej. Nie zostawimy Cię samego z potencjalnymi problemami. Uważamy, że skoro dostarczaliśmy materiały i wykonaliśmy montaż wg naszego projektu to dwuletnia obsługa serwisowa i gwarancyjna należy Ci się za darmo.

Zakres usług

Projekt i doradztwo

Projekt i doradztwo

Pożądany efekt uzyskamy tylko znając zagadnienia, w których będziemy się poruszać oraz planując odpowiednio prace. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie, w celu dobrania optymalnych dla Ciebie rozwiązań. Przygotowujemy projekt i wytyczne, aby kilkumiesięczny proces wykańczania inwestycji był wykonywany zgodnie z założonym planem. W końcu to Twój dom marzeń czy miejsce realizacji zawodowej.

Nadzór

Nadzór

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Twój czas jest cenny. Oferujemy nadzór nad realizowaną inwestycją, abyś nie musiał martwić się i sprawdzać, czy wszystko jest należycie przygotowywane. To my będziemy pojawiać się na budowie, rozmawiać i konsultować z innymi wykonawcami, tak aby wykonać 100% pierwotnych założeń. Bo chyba nikt nie lubi przykrych niespodzianek i niezrealizowanych planów?

Sprzedaż osprzętu i urządzeń

Sprzedaż osprzętu i urządzeń

Zaopatrzysz się u Nas w bardzo szeroką gamę urządzeń potrzebnych do Twojego domu czy biura. Jesteśmy dystrybutorami urządzeń do systemów alarmowych, systemów monitoringu, systemu inteligentnego domu Fibaro, systemów audio, lokalnych sieci Ethernet. Sprzedajemy osprzęt elektryczny taki jak: lampy, źródła światła, gniazda i włączniki, rolety, żaluzje, karnisze i plisy. Czy nie jest dla Ciebie prościej i łatwiej zaopatrzyć się w te wszystkie elementy, w jednej firmie?

Montaż i konfiguracja

Montaż i konfiguracja

Pełny zakres naszych usług zawiera oczywiście również montaż i konfigurację urządzeń i systemów, w które możesz się u Nas zaopatrzyć. Wiele systemów instalowane przez jedną firmę pozwala na bezproblemowo wykorzystanie możliwości ich integracji, które daje nam obecny rozwój technologii. To większe bezpieczeństwo czy prestiż, jak i zadowolenie z efektów poniesionych kosztów. Pomagamy wycisnąć maksimum jakości z rozsądnej ceny.

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Nasz adres:

ul. Marszowiecka 2A
32-087 Zielonki
(600m od granic Krakowa)

Obszar działań

Działamy na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego oraz śląskiego.

Numer telefonu:

+48 507 809 348

Godziny otwarcia:

Spotkania tylko po wcześniejszym umówieniu.
Jesteśmy elastyczni co do godzin spotkań.